Çok Borulu Üniteler

TÜM YIL BOYUNCA EŞ ZAMANLI SOĞUTMA VEYA ISITMA

Üstün Konfor

Tek, güvenli, su bazlı bir sistem ile eş zamanlı ısıtma ve soğutma sağlar. Trane Adaptive Refrigerant System™ her zaman maksimum performans ve en yüksek verimlilik seviyelerini garanti eder.

Esneklik

Çok borulu üniteler, kullanılan her kW/saat elektrik için en iyi getiriyi sunan hem yeni binalar hem de yenilemeler için idealdir.

Isıtmanın Elektrifikasyonu

Hava kaynaklı yenilenebilir teknoloji ile enerji verimliliğini artırmak ve emisyonları azaltmak bir "kazan/kazan" önerisidir. Başka hiçbir ünite yenilenebilir veya geri kazanılmış enerjiyi daha iyi kullanamaz, fosil yakıtlı kazanların yerini alır ve karbon ayak izini azaltır.

Çok borulu üniteler, sürdürülebilir, yıl boyunca eşzamanlı soğutma ve ısıtma elde etmek için ideal çözümdür. Tek bir HVAC ünitesi ile binanın bir bölümünü soğuturken aynı anda başka bir alanı ısıtabilirsiniz.

Yenilikçi çok borulu üniteler

Trane’in sürdürülebilir çok borulu üniteleri, tek bir HVAC ünitesiyle eşzamanlı soğutma ve ısıtma elde etmeyi mümkün kılarak hem işletme maliyetlerini düşürür hem de enerji tasarrufu sağlar.

Videoyu oynat

Son derece yapılandırılabilir çok borulu üniteler


Ünitelerimiz tamamen bağımsız iki su devresi ile eş zamanlı soğutma ve ısıtma sunarak hem soğutulmuş su çıkışı hem de sıcak su çıkışı için hassas sıcaklık kontrolü sağlar. Altı farklı çalışma modu, uygulama gereksinimleriniz ne olursa olsun optimum performans sağlar.

Çok Borulu Üniteler

Sintesis Balance™ CMAC Çok Borulu Ünite

Bir Bakışta:

  • Birbirinden bağımsız iki adet soğutma devresi ile eş zamanlı soğutma ve ısıtma
  • Yüksek performanslı scroll kompresörler ve düşük hızlı fanlar
  • Toplam Verimlilik Oranı (TER) 7,6’ya kadar
Sintesis Balance™ CMAF Çok Borulu Ünite

Bir Bakışta:

  • Tamamen bağımsız iki su devresi ile tüm yıl boyunca eş zamanlı soğutma ve ısıtma
  • Tescilli Trane Adaptive Refrigerant System™: Maksimum performans ve en yüksek verimlilik seviyeleri sunmak için her çalışma modunda optimize edilmiş soğutucu akışkan şarjı