Devreye Alma

TRANE DEVREYE ALMA HIZMETLERI

Doğru devreye alma

Arızaların çoğu işletimin ilk yılında meydana gelir, bu nedenle kurulumun ve çalıştırmanın sertifikalı teknisyenler tarafından onaylanması kritik önem taşır.

Kurulum sonrası izleme ve kritik parametrelerin ayarlanması

İlk yıl desteği ile uzun vadeli HVAC performansı sağlayın. Devreye alma sırasında ünitenizin spesifikasyonlarınıza göre çalıştığından emin oluruz. Zaman içinde teknik özellikler ve kurulum değişebilir. Yeni ekipmanınızı tesisinize ve iş gereksinimlerinize göre ayarlamak için yeniden devreye alma yararlı olacaktır.

Yüksek performanslı sistemler için temel

Tesisiniz ve gereksinimleriniz benzersiz olduğundan, temel parametrelerin karşılaştırılması ve malzeme ömrü boyunca kontrollerin planlanması yatırımınızı koruyacak ve uzatacaktır.

Yeni enerji verimli HVAC ekipmanına yatırım yapıyorsunuz. Zaman içinde, işletme maliyeti ekipmanın orijinal maliyetinden çok daha fazla olabilir. Ürünlerimiz enerji kullanımını dönüştürebilir. Ancak devreye alma düzgün yapılmazsa, bu faydaların bir kısmı kaybolabilir. Her kilovattan en iyi şekilde yararlanmak önemlidir.

Bu nedenle, sisteminizin temel çalışma süresi boyunca en yüksek performansta çalışmasını sağlamak çok önemlidir. Bilgili, fabrika eğitimli ve sertifikalı Trane teknisyenleri tarafından gerçekleştirilen doğru hizmetler, kısa ve uzun vadede işletim sisteminizin verimliliğinde büyük bir fark yaratabilir.

Trane Elite Start™

Trane Elite Start™, yeni ekipmanınızın veya sisteminizin düzgün bir şekilde devreye alınmasını ve tasarım parametrelerinde çalışmasını sağlayan temel devreye alma hizmetidir. Satın aldığınız yeni ürünler doğru şekilde kurulur, yapılandırılır ve tam gereksinimlerinize göre çalışması için ince ayarlar yapılır. Trane’in fabrika onaylı teknisyenleri, olağanüstü HVAC tasarım performansı ve optimum çalışma sağlamak için en son servis araçlarına erişime sahiptir. Başlatma sırasında şunları da yapacağız
– Tüm ekipman işlevlerinin operasyonel parametreleri karşıladığından emin olmak için öngörülen mühendislik kontrol listelerini takip etmek
– Temel ölçümleri yapın, böylece ikimiz de sistemin neler yapabileceğini bilelim. Bu, zaman geçtikçe en yüksek verimlilik için altın standardı belirler.

Trane Extended Start

Sistemin gerçek ortamda nasıl çalıştığını görmek önemlidir. Küçük ayarlamalar konfor ve enerji kullanımında büyük farklar yaratabilir. Güçlü bir başlangıç yapmak, uzun ve tatmin edici bir sistem ömrünün anahtarıdır. Genişletilmiş Başlangıç, on iki tam ay boyunca yerinde destek sağlar. Ayrıca daha sonraki analizlerle karşılaştırmak için bir temel oluşturmayı amaçlar ve beş hizmet içerir:

– Kurulum sonrası denetim ve kritik parametrelerin izlenmesi
– Sistem ayarlarının yapılması
– Benchmark raporu
– Yağ analizi
– Filtre değişiklikleri

Devreye Alma

Trane Soğutma Grubu Sağlık Kontrol Programı

Bir Bakışta:

  • Gerçek zamanlı soğutma grubu kontrolü
  • Bileşen aşınma değerlendirmesi
  • Soğutucu performansının artırılması için öneriler
  • Yaşam döngüsü yönetimi