Veri Merkezlerinizde Tam Kontrol

Airfresh’in rakipsiz uzmanlığı, ölçeği ve hızı, işinizi büyütürken size daha fazla kontrol sağlar

Dünyanın daha önce hiç görmediği bir veri büyümesi patlamasına tanık oluyoruz. Ve tüm bunların yaşadığı ve çoğaldığı veri merkezlerinde soğutulması gereken sunucular, karşılanması gereken enerji verimliliği ve sürdürülebilirlik hedefleri ve mücadele edilmesi gereken hızlı büyüme var. Hedefleriniz dünyanın veri talebi kadar büyükse, işiniz büyürken gelişmenize yardımcı olacak veri merkezi soğutma çözümleri sunabilecek kanıtlanmış bir çözüm ortağına ihtiyacınız var. Yalnızca Trane, dünyanın sürekli genişleyen veri talebini karşılamanıza ve bu talebi geride bırakmanıza yardımcı olacak uzmanlığa, ölçeğe ve hıza sahiptir.

Maksimum Güvenilirlik, Minimum Ayak İzi

Mühendisler, teknisyenler ve enerji optimizasyonu uzmanlarından oluşan ekiplerimiz, güvenilirliği korurken ve verimliliği en üst düzeye çıkarırken veri merkezinizi bir sonraki seviyeye taşımaya hazırdır:

– Manyetik yatak, serbest soğutma, düşük GWP HFO soğutucu akışkanlar ve en yeni nesil kontrolörler gibi teknolojilere sahip, yüksek verimli ve güvenilir hava ve su soğutmalı soğutma gruplarından oluşan eksiksiz bir portföy.
– Veri işlemeden elde edilen enerjiyi ofis alanını ısıtmak için yeniden kullanmak veya bölgesel ısıtmaya katkıda bulunmak için veri merkezinizden enerji aktarımını sağlamak için yüksek verimli ısı pompaları.
– Sistemleri optimize etmek, çalışma süresini korumak ve sürekli gelişen ihtiyaçlarınızı karşılamak için uygulama mühendisliği uzmanlığı.
– Sektördeki en büyük servis organizasyonu ile sistem sorunlarına proaktif ve öngörülü yanıt.

Daha Büyük Olmaya Hazır Mısın?

Veri talebindeki artışla birlikte, operasyonlarınızın hedeflerinize ayak uydurabilmesini sağlayacak kapasiteye sahip bir iş ortağına ihtiyacınız var. Trane, ihtiyaçlarınızı karşılayacak soğutma ekipmanlarıyla küresel ölçekte bölge içi üretim kapasitesine sahiptir:

– Dünyanın her yerindeki operasyonları ölçeklendirmenize yardımcı olma yeteneği.
– Enerji tedariki, depolama ve talep yönetimine yönelik kapsamlı bir yaklaşım.
– Maliyeti düşürürken ölçeklenebilir yedeklilik ve termal enerji depolamadan yararlanmak için benzersiz yetenek.

Hızlı Takip Kaydı

Veri merkezi alanında yavaşlık bir seçenek değildir. Ölçek büyütebilmeniz, daha hızlı büyüyebilmeniz ve şirketinizi uzun vadeli başarı için konumlandırabilmeniz için hızlı hareket etmek üzere tasarlandık. Trane, özelleştirilmiş veri merkezi soğutma çözümlerini hızla geliştirebilir, tasarlayabilir ve sunabilir:

– Minimum PUE (Güç Kullanım Etkinliği) ve TCO (Toplam Sahip Olma Maliyeti)
– Acil durum talebini karşılamak için geçici, ölçeklenebilir HVAC ve güç için devasa kiralama filosu hizmetleri.
– Yüksek vasıflı teknisyenlerden oluşan geniş bir organizasyon.
– Mevcut trendleri sunmak ve geleceğe yönelik öngörüler sunmak için sektörde fikir liderliği ve içgörü.