Kablosuz Teknolojiler

KABLOLAR OLMADAN İSTEDİĞİNİZ GÜVENİLİR VE ESNEK SİSTEMİ OLUŞTURUN

Güvenli Bağlantı

Trane tarafından benimsenen kablosuz çözümler GDPR ile tamamen uyumludur ve şifrelenmiş verilere dayanır. Yalnızca teknik ham veriler iletilir; hiçbir zaman kişisel veri iletilmez.

Güvenilirlik

Trane Air-Fi® teknolojisi, verilerin zorlu koşullar altında bile hedefine ulaşmak için ağ altyapısını kullanmasını sağlayan standartlaştırılmış Zigbee ağ konseptini temel alır.

Uygulama Türüne Göre Kablosuz Teknoloji

Trane, sensörler ve G/Ç modülleri arasında kablosuz iletişim, G/Ç modülü ile Sistem Kontrol Cihazı İletişimi veya Sistem Kontrol Cihazı ile bulut iletişimi için çözümler sunar. Her uygulamanın kendi çözümü vardır.

Modern HVAC sistemleri, uzaktan kaydedilebilen, izlenebilen ve analiz edilebilen gelişmiş performansı kolaylaştırmak için ayrı bileşenlerin veri paylaşmasını gerektirir. Bu amaçla Trane, kablolu bağlantılara olan ihtiyacı azaltan ve kontrol cihazlarının bağlanmasının esnek, güvenilir, güvenli ve çok kolay olmasını sağlayan teknolojileri benimsemiştir.

Kablosuz teknolojiler, sınırlı bir alan içinde veya uzaktan bağlantı gerektiğinde bir mobil ağ aracılığıyla bağlantı kurulmasına olanak tanır.

Trane Air-Fi

Trane Air-Fi® kablosuz, kolay sorun çözme, sorunsuz çalışma, verimli performans ve ekipmanın ömrü boyunca maliyet tasarrufu sunar.

Kablolu bir sistemin kısıtlamaları olmadan, Trane Air-Fi® kablosuz, ihtiyaç duyduğunuzda alanınızı kolayca genişletmenize veya değiştirmenize olanak tanırken, aynı zamanda yolcu kesintisini en aza indirir. Güvenli sistem açık standartları destekleyen bir platform üzerine inşa edildiğinden, ünite kontrolörleri, bölge sensörleri ve diğer cihazların eklenmesi veya taşınması kolay ve uygun maliyetli olabilir.

Kablosuz Teknolojiler

Air-Fi_Wireless_Communications
Trane kablosuz Air-Fi

Bir Bakışta:

  • Güvenilir: Kiracılarınızın konforunu ve performansını artırmak için kablosuz menzilinizi genişletin. Pillerin kullanım ömrü ile içiniz rahat olsun.
  • Esnek: Bina konfigürasyonunuzda hızlı bir şekilde değişiklik yapın ve aynı zamanda hiçbir ücret ödemeden bina
Cyber Security with man using a laptop in a modern gray chair
Trane kablosuz 4G Mobil Ağ

Bir Bakışta:

  • Önceden yüklenmiş BT güvenlik kurulumu Trane 4G yönlendiriciler, port yönetimi, VPN bağlantıları ve sınırlı uç nokta desteği gibi BT güvenlik özelliklerini tam olarak dağıtmak için fabrikada yapılandırılmıştır. Bu Trane bulut sistemi yalnızca giden bağlantı
Network and connection technology concept with New York
Modbus Kablosuz (LoRa)

Bir Bakışta:

  • Uzun iletişim menzili Açık havada 1 km, çoğu binada ise 300 m menzil içinde iletişim kurulabilir
  • Noktadan noktaya veya noktadan çoğa uygulama Ağ geçidi, noktadan noktaya bağlantıların yanı sıra birden çok bağlantı kurmak için de kullanılabilir.