Soğutma Grubu Otomasyon Kontrolleri

LİDER KONTROL TEKNOLOJİSİ

Soğutma tesisi, her binada önemli bir enerji tüketicisi olmasının yanı sıra önemli bir yatırımdır. Soğutucular daha büyük bir sistemin sadece bir unsurudur. Trane, makine dairesinde, akıllı otomasyon ve soğutucu kontrolleri sunmak için kapsamlı deneyime ve ürün yelpazesine sahiptir. Sonuç olarak, tüm binanın enerji tüketimini en aza indirecek optimize edilmiş, entegre bir sistemdir.

 

Tracer Symbio 800

Tracer Symbio 800, sektörün ilk uygulamaya özel ve sahada programlanabilir kontrolörüdür – daha fazla esneklik ve özelleştirilebilir çalışma dizileri sağlar. Otomasyon sistemi entegrasyonu, daha entegre bir süreç sağlamak için endüstri standartlarını karşılar ve yeni iletişim protokolü seçenekleriyle daha da esnek hale getirilir.

UC800’ün tanınmış güvenilirliğini ve gelişmiş kontrol mantığını aşağıdaki gibi yeni işlevlerle geliştirdik:
– BACnet IP ve Modbus TCP dahil olmak üzere yeni açık standart protokol desteği kullanılarak geliştirilmiş iletişim seçenekleri
– Geliştirilmiş servis kolaylığı
– Yeni bağlantı seçenekleri
– Gelişmiş esneklik
– Eksiksiz Tracer Sistemi entegrasyonu

Tracer UC800

Tracer UC800 kontrol ünitesinde bulunan algoritmalar, en yeni nesil Trane vidalı soğutma gruplarının benzersiz özelliklerini geliştirerek en zorlu koşullarda çalışmaya devam etmelerini sağlar.

Tracer UC800 aşağıdaki açık protokolleri destekler: BACnetTM, LonTalk®, Modbus RTU ve basit, sezgisel kullanım için geniş (7″ veya 12″) dokunmatik ekranlı tam renkli arayüze sahiptir.