İş gücünü artıran verimli binalar

Daha fazla kontrol ve sertifikalı sürdürülebilirlik sunarak çalışan bağlılığını artırmak.

İster uygun maliyetli, üretken bir iş yeri sizin ürününüz olsun, ister yarattığınız ürünler için bir kanal olsun, Trane binanızın performansını artırabilir. Entegre çözümlerimiz binanızın ömrünü ve binanızdaki yaşamları iyileştirir. Yenilikçi ve sürdürülebilir çözümler sayesinde, insanların çalıştığı ve yarattığı ortamları değiştiriyoruz. Trane, bina iyileştirme konusunda 100 yıllık deneyime dayanan danışmanlık yaklaşımını kullanır. Esnek, akıllı HVAC çözümlerimiz, ticari mülklerde enerji kullanımını yüzde 25’e kadar azaltabilir. Bina otomasyon sistemleri konfor yönetimini basitleştirir, böylece çalışanları üretken ve kiracı doluluk oranlarını yüksek tutmaya yardımcı olan koşulları korumak daha kolaydır.

Ticari binalarda enerji verimliliği

Sürdürülebilir binalar bir trendden daha fazlasıdır. Birçok ticari gayrimenkul sahibi için yeni düzenlemeler ve artan maliyetler enerji verimliliğini yüksek bir öncelik haline getiriyor.
Trane profesyonelleri, müşterilerin iddialı enerji ve çevre hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için enerji tasarruflu HVAC ekipmanı ve sistem tasarımı konusundaki uzmanlığımıza katkıda bulunarak dünyanın dört bir yanındaki bina sahipleri ve yöneticileriyle işbirliği yapmaktadır.

– Enerji kullanımını ve maliyetini azaltın
– Yerel enerji santralleri tarafından üretilen karbon emisyonlarının azaltılması
– Mevcut ve yeni ortaya çıkan düzenleyici sorunları ele alın

İnsan konforunu öncelik haline getirin

Konforlu iç mekan hava kalitesi, sıcaklık ve nem seviyelerini korumak her zamankinden daha önemlidir.
Kiracıların taşınmasının en büyük nedenlerinden biri, yetersiz alan dışında, konfor eksikliğidir. Konfor yönetimi de aynı derecede önemlidir; rahatsız edici çalışma koşulları verimliliğin yüzde 18’e kadar düşmesine neden olabilir*.

*BOMA International (ABD)

Binaları her yerden kontrol edin

Trane bina kontrolü, tesis yöneticilerine özgürlük, esneklik ve gönül rahatlığı sağlar. Herhangi bir mobil cihaz üzerinden erişilebilen Tracer™ Bina Otomasyon Sistemleri Operatör Paketi, tesis yöneticilerinin tekli veya çoklu binaları her yerden, her zaman izlemesine ve kontrol etmesine olanak tanır.

İklimlendirme Sistem Veri ve Bina Kontrolleri

Akıllı HVAC ekipmanı ve kontrolleri veri akışları üretir. Bina yöneticilerinin bina performansını korumak ve iyileştirmek için neye ihtiyaç duyduklarına dair 30 yılı aşkın kontrol deneyimi ve bilgisine dayanarak, akıllı kontroller ve teknoloji destekli hizmetler kullanarak binaların yönetilme şeklini dönüştürüyoruz.

Trane bina kontrolleri ve hizmetleri, verileri bir dizi pratik amaç için kullanılabilecek bilgilere dönüştürür:

– Çalışma alanı konfor kontrolüne basitlik ve doğruluk getirin
– Talep üzerine esnek ve doğru bilgiye erişim
– Enerji kullanımını ölçmek, kıyaslamak ve yönetmek
– Günlük bakım ve uzun vadeli varlık yönetimi hakkında bilinçli, proaktif kararlar alın