Sudan Suya Isı Pompaları

TÜM YIL BOYUNCA
SOĞUTMA VEYA ISITMA

Ultra yüksek enerji verimliliği

Geniş sudan suya ısı pompası yelpazemiz, enerji verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için teknolojiden yararlanır. En sürdürülebilir HVAC çözümlerini oluşturmak için sürekli olarak yenilikçi tasarıma yatırım yapıyoruz.

Sürdürülebilir

Pazar lideri bir ısıtma sistemleri sağlayıcısı olarak Trane, enerji tasarruflu sistemlere yönelik artan talebe sektördeki en eksiksiz, yenilikçi ve verimli havadan suya ve sudan suya ısı pompaları portföyüyle yanıt vermiştir.

Büyük Kapasite

Kapasite aralığı 15 ile 3000 kW arasında değişen Trane'in sudan suya ısı pompaları, müşterilere ısıtma ihtiyaçları ne olursa olsun ideal çözümü sunmak için kompresörler, soğutucu akışkanlar, verimlilik seviyeleri ve konfigürasyonlar gibi çok sayıda teknolojiden yararlanır.

Su kaynaklı ısı pompaları, proses ve/veya süreç ısıtma gereksinimlerini tüm iklimlerde ve uygulamalarda çeşitli serbest enerji kaynaklarıyla birleştirir. Sudan suya ısı pompaları, hava kaynaklı ısı pompalarına kıyasla yüksek ısıtma verimliliği sağlamak için doğal su kaynaklarının enerjisinden yararlanır. Atık ısıdan (kanalizasyon sistemleri gibi) veya eş zamanlı soğutma ve ısıtma gereksinimleri olan sistemlerden (ara mevsimlerde) yararlanarak verimliliği %800’e kadar artırabilirsiniz. Pompalar, ortam havasının mevcut tek enerji kaynağı olduğu durumlarda hava kaynaklı ısı pompalarına da bağlanabilir.

Yeni nesil soğutucu akışkanlar kullanan geniş ürün yelpazesi

 

Trane sudan suya ısı pompaları, minimum (sıfıra yakın) GWP’ye sahip yeni nesil soğutucu akışkanlar kullanarak en yüksek verimlilikle 120°C’ye kadar ısıtma seviyelerine ulaşır.

Isıtma ve soğutma taleplerinin birbirine bağlanması

Bina yalıtımındaki iyileştirmeler, ısıtma ihtiyacını azaltarak sezon ortasında eş zamanlı ısıtma ve soğutma taleplerine yol açmıştır. Sudan suya ısı pompaları, ısıtma ve soğutma taleplerini birbirine bağlayarak elde edilebilecek en yüksek verimlilik kazanımlarına ulaşır.