Isı Pompaları

ENERJİ VERİMLİLİĞİNİ ARTIRMAK İÇİN BENZERSİZ FIRSATLAR

Ultra yüksek enerji verimliliği

Çok çeşitli havadan suya ısı pompalarımız, enerji verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için teknolojiden yararlanır. En sürdürülebilir HVAC çözümlerini oluşturmak için sürekli olarak yenilikçi tasarıma yatırım yapıyoruz.

Sürdürülebilir

Pazar lideri bir ısıtma sistemleri sağlayıcısı olarak Trane, enerji tasarruflu sistemlere yönelik artan talebe sektördeki en eksiksiz, yenilikçi ve verimli havadan suya ve sudan suya ısı pompaları portföyüyle yanıt vermiştir.

Büyük Kapasite

Kapasite aralığı 6 ila 800 kW arasında değişen Trane'in havadan suya ısı pompaları, müşterilere ısıtma ihtiyaçları ne olursa olsun ideal çözümü sunmak için kompresörler, soğutucu akışkanlar, verimlilik seviyeleri ve konfigürasyonlar gibi çok sayıda teknolojiden yararlanır.

Trane, yeni teknolojilerden yararlanarak ve endüstri normlarına meydan okuyarak iklim dostu havadan suya ısı pompası çözümleriyle sınırları zorlar. Optimize edilmiş, sürdürülebilir havadan suya ısı pompası serimiz, karbon emisyonlarını azaltırken, enerji verimliliğini artırırken ve daha sağlıklı hava kalitesi sağlarken, her kombinasyonda hem ısıtma hem de soğutma ihtiyaçlarını tam olarak karşılayabilir.

Her koşula uygun ısı pompaları

 

Trane’in havadan suya ısı pompaları, daha ılıman iklimlerde orta ısıtma sıcaklığı gereksinimleri olan binalar için idealdir. Hava kaynaklı ısı pompalarımız 35 ila 65°C arasında su sağlar ve çok verimlidir. Soğutma ve/veya ısıtma gereksinimi olan tüm mevcut veya yeni bina projeleri için idealdir.

Tüm HVAC uygulamalarına uygun teknoloji

Binaların soğutma ve ısıtma ihtiyaçlarına bağlı olarak birçok farklı teknoloji uygulanabilir. Uygulamalara göre bazı sürdürülebilir çözüm ve sistem örneklerini keşfedin.