Airfresh Şirketi Gizlilik Politikası

Giriş:
Airfresh Şirketi (“Airfresh”, “biz”, “bize” veya “bizim”) kişisel bilgilerinizin gizliliğini ve güvenliğini korumayı taahhüt eder. Bu Gizlilik Politikası, web sitemiz ve/veya ürün ve hizmetlerimiz aracılığıyla topladığımız bilgilerin toplanması, kullanılması ve ifşa edilmesine ilişkin uygulamalarımızı özetlemektedir.

Bilgi Toplama ve Kullanma:


Web sitemizi, ürünlerimizi veya hizmetlerimizi kullandığınızda sizden bilgi topluyoruz. Bu bilgiler adınızı, e-posta adresinizi, telefon numaranızı, ödeme bilgilerinizi ve diğer kişisel bilgilerinizi içerebilir. Bu bilgileri size ürünlerimizi ve hizmetlerimizi sağlamak, tekliflerimizi iyileştirmek ve sizinle iletişim kurmak için kullanırız.

Bilgi Paylaşımı:

Kişisel bilgilerinizi, bu Gizlilik Politikasında açıklanan veya yasaların gerektirdiği durumlar dışında üçüncü taraflarla paylaşmayacağız.

Güvenlik:


Verilere yetkisiz erişim veya yetkisiz değişiklik, ifşa veya veri imhasına karşı koruma sağlamak için uygun güvenlik önlemlerini alıyoruz. Bunlar, kişisel bilgileri sakladığımız sistemlere yetkisiz erişime karşı korunmak için uygun şifreleme ve fiziksel güvenlik önlemleri dahil olmak üzere veri toplama, depolama ve işleme uygulamalarımızın dahili incelemelerini ve güvenlik önlemlerini içerir.

Veri saklama:
Kişisel bilgilerinizi size ürün ve hizmetlerimizi sağlamak, yasal yükümlülüklerimize uymak ve anlaşmazlıkları çözmek için gerekli olduğu sürece saklayacağız.

Bu Gizlilik Politikasındaki değişiklikler:
Bu Gizlilik Politikasını zaman zaman güncelleyebiliriz. Herhangi bir değişiklik yaparsak, bu sayfanın üst kısmındaki tarihi revize ederek sizi bilgilendireceğiz ve bazı durumlarda size ek bildirimde bulunacağız (örneğin, ana sayfamıza bir açıklama ekleyerek veya size bir e-posta bildirimi göndererek).

Bize Ulaşın:
Bu Gizlilik Politikası veya gizlilik uygulamalarımız hakkında herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, lütfen [iletişim bilgilerini girin] adresinden bizimle iletişime geçin.

Yürürlük tarihi: [02.03.2023 tarihinde güncellendi].