Klima Santralleri

YENİ NESİL KLİMA SANTRALİ PERFORMANSI

Konfor Uygulamaları İçin Yeni Nesil Performans

Trane'in klima santralleri, 1000 m3/h ile 150.000 m3/hm arasındaki hava debileri ile olağanüstü esneklikle birlikte yüksek performans sağlar. Asma tavan uygulamaları için özel alçak yükseklik boyutları mevcuttur ve çok çeşitli fan teknolojileri ve serpantin seçenekleri sunuyoruz.

Yüksek Enerji Verimliliği

Trane'in klima santralleri, %90'a kadar artırılmış enerji verimliliği performansı ile çok çeşitli enerji geri kazanım seçenekleri sunar. EC plug fanlar, Eurovent Enerji sınıfı A ve düşük spesifik fan gücü ve enerji tüketimi gibi özellikler içerir.

Güvenilir İç Mekan Hava Kalitesi

VDI 6022 ve DIN 1946 ile uyumlu, 4 noktalı tek parça, eğimli zemin, sıvı akışını teşvik ederek hava kalitesini artırır. Dikey doğal drenaj kullanımı bakteri üremesini de engeller.

Klima santralleri, daha yüksek enerji verimliliği elde etmeye ve hava kalitesini iyileştirmeye yardımcı olmak için HVAC sistemleriyle birleşir. Trane’in klima santralleri, her bir uygulama için tam uyarlamaya izin vererek her türlü gereksinime tam olarak uymasını sağlar.

Bireysel Hava ve İklim Teknolojisi

AL-KO Air Technology, onlarca yıllık deneyimiyle havalandırma ve hava işleme teknolojisi üretmektedir. İster endüstriyel kullanım ister okul, hastane, restoran veya ofislerde kullanım için olsun, uygulamanıza özel çözümler geliştirirler. AL-KO üniteleri maksimum enerji verimliliğini mükemmel hijyenle, maksimum kullanım kolaylığını basit kurulumla birleştirir.

Konfor Uygulaması İçin İklim Değiştirici

Trane Performance Climate Changer® klima santralleri ofisler, perakende satış mağazaları ve oteller dahil olmak üzere çok çeşitli ticari konfor uygulamalarında gelişmiş performans sağlar.

Minimum Maliyetle Özelleştirilmiş Performans ve Maksimum Konfor

HVAC sisteminizi optimize etmek için tasarlanan Trane Performance Climate Changer® hava kontrol üniteleri, performansı optimize etmek için tasarlanmıştır. HVAC sistemlerinizin daha yüksek enerji verimliliği ve iç mekan hava kalitesi elde etmesine yardımcı olurken, bakım gereksinimlerini azaltır – binalara ömür katar ve bina sakinleri için sağlıklı bir ortam sağlar