Fabrika Performans Testi

SON TEKNOLOJİ TEST LABORATUVARI

Fransa’nın Epinal kentindeki yeni Trane Avrupa Araştırma ve Geliştirme Laboratuvarı, büyük kapasiteli soğutma grupları, havadan suya ısı pompaları ve çok borulu üniteler dahil olmak üzere tüm Trane portföyünün performansını doğrulamak için kaynaklara sahiptir. Dış ortam koşullarından bağımsız olarak -25°C ile +55°C arasındaki aşırı sıcaklıklar simüle edilebilmektedir.

Trane Laboratuvarı

Fransa Epinal Fabrikasında bulunan Trane test laboratuvarı, gelişmiş ortam sıcaklığı ve nem kontrolüne sahip 5000m3’lük bir iklim odasından oluşmaktadır. Bu, büyük kapasiteli soğutucular, havadan suya ısı pompaları ve çok borulu üniteler dahil olmak üzere tüm Trane portföyünün performanslarını doğrulayabilmemizi sağlamak için çok çeşitli çalışma modlarını simüle etmemize olanak tanır.

Trane test laboratuvarı, HVAC ekipmanının karşılaştığı en geniş çalışma koşulları yelpazesini simüle edebilen tüm yeni ürün geliştirme için bir doğrulama merkezi olarak tasarlanmıştır.

laboratuvar
uyumluluk

Endüstri standardı uyumluluğu

Herhangi bir ekipman fabrikadan çıkmadan önce, kurulduktan sonra tam olarak çalışması gereken koşullar altında performansı doğrulanır. Trane müşterileri, yeni satın aldıkları ekipmanı kendi özel uygulamaları ve ortam koşulları için test edilirken gözlemlemeye davet edilir.

Trane Avrupa Araştırma ve Geliştirme tesisindeki tüm prosedürler, ölçümler ve koşullar endüstri standartlarıyla tamamen uyumludur ve müşterilerimize güvenilir ve sertifikalı performans sağlar.

Test laboratuvarımız ayrıca 600 kW üzerindeki hava soğutmalı soğutma grupları için isteğe bağlı Eurovent sertifikasyonunu da içermektedir.

Kontrol Bileşenleri

Trane’in çok çeşitli test paketleri ve performans kanıtlama seçenekleri arasında şunlar yer alır:
– Standart Eurovent testleri
– Özel test noktaları
– Ara yük test noktaları
– Ses testleri
– Isı geri kazanımı ve ısı pompası testleri
– Glikol testleri
– Değişken birincil akış
– Hızlı yeniden başlatma
– Basınç kaybı
– Birim güvenlik kontrolü

Adsız tasarım (3)