Kontrol Bileşenleri

BİNANIZA HAYAT VERİN

Standart İletişim Protokolü

Ekipman kontrolörlerimiz Standart İletişim Protokolü kullanır, böylece herhangi bir bina otomasyon sistemiyle kolayca entegre olabilirler. Daha da iyi performans ve verimlilik için Trane Kontrol Sistemleri ile eşleştirilebilirler.

Trane mühendislik uzmanlığı

Trane'in mühendislik uzmanlığı sayesinde, önceden programlanmış kontrolörlerimiz ve uygulamalarımız daha hızlı inşaat döngüleri, daha az risk ve daha yüksek kalite sağlar.

Uzaktan ve Güvenilir

Kontrol çözümlerimiz uzaktan güvenli bağlantıyı destekler ve Trane Connect uzaktan erişim ve hizmetleri için güvenli Trane bulut sunucusuna bağlantıya izin verir.

Trane kontrol üniteleri, binaların ömür boyu daha iyi çalışmasını sağlayan kilit taşıdır. Hem HVAC uygulaması hem de HVAC sistemi için tasarım gereksinimleri ne olursa olsun en iyi sistem verimliliğini sağlamak için benzersiz bir yaklaşımla tasarlanmıştır. Müşterilerimiz için en iyi performansa sahip kontrol stratejisini uygulamamızı sağlayan karmaşık HVAC sistemi uygulamaları hakkında derinlemesine teknik bilgiye sahibiz.

Trane, binalarınızı daha verimli bir şekilde yönetmeniz, maliyetleri azaltmanız ve iç mekan çevre kalitesini iyileştirmeniz için size güç ve esneklik sağlamak üzere sezgisel, mobil bir platforma sahip eksiksiz bir HVAC kontrol ürünleri yelpazesi sunar.

Tracer SC+ Senkronizasyon

Tracer® SC+/Synchrony, ekipmanlarınızı yönetmeniz ve binanızda kullanılan enerjiyi optimize etmeniz için uygun fiyatlı bir yol sunan bir Bina Otomasyon Sistemidir, bu da daha düşük işletme maliyetleri ile daha iyi konfor ve performans sağlar.

controls_synchrony_oneup
Tracer SC Controller Panel Left Facing

Genel I/O Programlanabilir Kontrolörler

Trane, özel ihtiyaçlara göre özelleştirilebilen programlanabilir BACnet kontrolörleri sunar. Genel kontrolörlerimiz standart protokoller üzerine inşa edilmiştir ve çok çeşitli uygulamalarla uyumludur.

Tracer Topluluğu

Tracer® Ensemble®, birden fazla tesisin işletmecilerinin tüm binalarını tek bir işletme olarak, tek bir konumdan uzaktan yönetmelerini sağlayan web özellikli, ön uçlu bir sistemdir. Binaları bizzat ziyaret etme ihtiyacının ortadan kalkması, bunu çok daha az stresli bir seçenek haline getirmektedir.

Ensemble IAQ Dashboard on Tablet

Sistem Optimizasyonu

Tracer SC+/Synchrony

Bir Bakışta:

  • Kurulumcular, tesis yöneticileri, operatörler ve servis teknisyenleri için kullanıcı deneyimini optimize etmek için amaca yönelik seçenekler içeren modern, sezgisel kullanıcı Arayüzleri
  • Fabrikada tasarlanmış uygulamalarla daha düşük risk
Tasarım ve Analiz araçları

Bir Bakışta:

  • Açık bağlantı kolay ve güvenli hale getirildi
  • En düşük kurulum süresi ve benzersiz sekans veya donanım ihtiyaçlarını karşılama esnekliği için yapılandırılabilir ve tamamen programlanabilir
  • Ek veya gelecekteki ekipman ihtiyaçlarını
Tracer® Ensemble®

Bir Bakışta:

  • Sistemleri görüntülemek ve herhangi bir yerden ayarlamalar yapmak için web özellikli
  • Gösterge tablolarını ve raporları özelleştirmek için yerleşik raporlama araçları ile veriler parmaklarınızın ucunda