Ölçüm ve Kontroller

VERİLERİ YORUMLAYARAK TESİSİNİZİ HER AN HER YERDEN DAHA VERİMLİ ÇALIŞTIRMANIZA YARDIMCI OLUR

Yeni teknolojiyi mevcut ekipmana entegre etmek için açık, esnek seçenekler

Trane BMS R'newal™ programı, HVAC varlıklarınızın en son teknolojilerle kontrol edilebilmesi için mevcut veya yeni ekipmanların entegrasyonu da dahil olmak üzere kontrol sisteminizi yükseltmeye yönelik açık ve esnek seçenekler sunarak sürekli performans optimizasyonunu ele alır.

Binaları her zaman her yerden daha verimli çalıştırmak için web teknolojisine geçin

Eski sisteminizin ilk değerlendirmesi, kontrol yükseltmenize öncelik vermenize yardımcı olacaktır. Trane, adım adım ekonomik bir planlama yaparak işinizdeki maliyeti ve kesintiyi en aza indiren çözümler sunar gelecek için göç yolu.

Sürekli performans optimizasyonu

HVAC sisteminin ve BMS'nin sürekli izlenmesi ve analizi, yedi gün boyunca sistem sıcaklık trendlerinin, tesis üretiminin, enerji kullanımının ve tesis verimliliğinin ekranda görüntülenmesini sağlar.

Gelişmiş analitik, Trane’in sezgisel ve eyleme geçirilebilir bilgiler sunmasını sağlar. Enerji yönetimi hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Çok yönlü ve güçlü sistem yükseltmeleri

Her zaman her yerden uzaktan erişim

Web tabanlı uzaktan ve mobil erişim, süreci en iyi performansta ve bina sakinlerini konfor koşullarında tutmak için binanızı kolayca yönetmenize yardımcı olur. Eksiksiz tarayıcı desteği ve ücretsiz mobil uygulama, bina sistemlerini bir tablet veya akıllı telefon ile neredeyse her yerden çalıştırmanıza olanak tanır.

Yeni teknolojiyi eski kontrol sistemiyle birleştirme

Trane’in Tracer™ iletişim portföyü, yeni teknolojileri mevcut ünite kontrolörlerinize entegre etmek için açık tescilli sistemler arasında köprü kurar. Anında, gelişmiş bina kontrolü ve esnekliği ile birlikte eski sistemin zaman içinde değiştirilmesini uygun maliyetli bir şekilde yönetme olanağı elde edersiniz. Bu sistem iyileştirmeleri daha fazla enerji verimliliği, konfor ve sürdürülebilirlik sağlar.

Çok yönlü ve güçlü sistem yükseltmeleri

Her plana ve bütçeye uygun geçiş seçenekleri
Bina sakinleri veya üretim süreçlerinde minimum kesinti ile arızalı ünite kontrollerinin ekonomik olarak değiştirilmesine yardımcı olmak için sektör lideri Wireless Comm dahil olmak üzere Trane teknolojilerinin açık, standart iletişimlerinden yararlanın. Trane uzmanları, gereksinimlere ve bütçe kısıtlamalarına en uygun bütçe ve programla yeni kontrollere geçiş yolunuzu planlamanıza yardımcı olacaktır.

Bugün, yarın ve ötesinde esneklik

Kablosuz iletişim teknolojisi
Yeni bir Tracer Bina Otomasyon Sistemi, bakım ve işletme giderlerini azaltmanıza yardımcı olacak ve gelecekteki genişleme veya değişikliklerde daha fazla özgürlük sağlayacak endüstri lideri Trane Wireless Comm’u içerir. Binanızın her yerinde kablolara ve kablolu ünitelere olan ihtiyacı ortadan kaldırmak, müşteri işletmesi ve bina sakinleri için daha az kesinti ile hızlı ve kolay kurulum anlamına gelir. Ayrıca, arızalandıklarında eski ekipman kontrolörlerini tek tek değiştirmenizi sağlar.

Bilgi ve sistemleri entegre edin
Sistem iletişimi açık, standart protokollere dayandığında, binaları ve sistemleri daha akıllıca ve etkili bir şekilde çalıştırmak için birden fazla bilgi kaynağı birlikte kullanılabilir.

Birlikte bugününüzü yenileyecek ve yarınınızı güçlendireceğiz

Teknolojik gelişmelere ayak uydurmak zor olabilir, ancak Trane BMS R’newal Bina Otomasyon Sisteminizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar. Enerji verimliliğini artıracak ve performansı geliştireceksiniz.

Trane’in gelişmiş teknolojileri daha fazla bina verisi yakalayarak daha iyi bina performansı ve daha yüksek kontrol seviyeleri sağlar. BMS R’newal’in değeri, maliyetleri azaltan ve bina sakinlerinin konforunu artıran enerji performansını sağlamak için eskiyen bir Bina Otomasyon Sistemine proaktif olarak yaklaşmak üzere tüm programın birlikte nasıl çalıştığında yatmaktadır.

Trane, daha akıllı bina yönetimi için akıllı çözümler sunar. Amaçlarınızı ve hedeflerinizi anlamak için sizinle birlikte çalışacağız. Gelişmiş izleme ve analizler sayesinde, HVAC sisteminizi ve bina verilerinizi toplayarak iyileştirme fırsatlarını belirlemenize, işi önceliklendirmenize, çözümleri uygulamanıza ve sonuçları doğrulamanıza yardımcı olacağız.