Personel ve Misafirler İçin Maksimum Konfor Haline Getirin

Konfor ve sürdürülebilirliği vurgulayan benzersiz bir deneyim yaratın

Konaklama sektöründe, iç mekan hava kalitesi de dahil olmak üzere ayrıntılar önemlidir. Rahatlık sağlayan ısı konforu ve temiz hava ile markanızı tanımlamaya yardımcı olan bir ortam deneyimi yaratmak için sizinle birlikte çalışabiliriz. En yeni kontrol sistemlerimiz sıcaklık, nem ve hava kalitesini her yerde yönetmeyi kolaylaştırır: misafir odalarında, mutfaklarda, konferans merkezlerinde, yüzme havuzlarında, kaplıcalarda ve restoranlarda… bir yandan da karbon etkisini azaltmaya çalışır.

Enerji maliyetlerinin azaltılması

Enerji, oteller için en yüksek ikinci işletme maliyeti bileşenidir ve bu maliyetlerin %50-%80’i* HVAC sisteminin çalışmasıyla ilgilidir. Otelciler ve diğer konaklama tesisi yöneticileri bu maliyeti, ziyaretçilere sıcaklık, hava kalitesi ve akustik dahil olmak üzere yüksek ve tutarlı konfor seviyeleri sağlama zorunluluğuyla birlikte dengelemelidir. Sistemler ayrıca yemek hazırlamadan oditoryumlara, otel odalarından yüzme havuzlarına kadar çok farklı talepleri karşılamalıdır.

Akıllı sistem tasarımı tüm bu endişeleri dengeleyebilir. Trane hava tarafı ve su tarafı seçenekleri, aksi takdirde atmosferde kaybolacak enerjiyi yakalayabilir ve başka bir yerde kullanabilir. Bu, konfordan ödün vermeden maliyet ve enerji verimliliği avantajları yaratır.

*Avrupa Komisyonu

Videoyu oynat

Misafir Memnuniyeti

Bilinçli gezginler, yolculuklarının enerji yoğunluğu konusunda giderek daha fazla endişe duyuyor. Ancak günün sonunda konfordan ödün vermek istemiyorlar. Her ikisiyle de tanınan bir marka oluşturmanıza yardımcı olabiliriz: ödün vermek gerekmez. Enerji tasarruflu ürünlerden akıllı, veri odaklı hizmetlere ve yenilenebilir enerji çözümlerine kadar Trane, sürdürülebilirlik profilinizi güçlendirmek için birçok yol sunar. Bu arada, teknolojimiz mülk yönetim ekiplerinin, otel markalarının, franchise sahiplerinin ve bağımsız sahiplerin olumlu bir konuk deneyimini destekleyen optimize edilmiş hava kalitesi ile özelleştirilmiş konfor sağlamasına yardımcı olur. Sessiz oda içi konfordan yüke duyarlı etkinlik mekanlarına kadar, gelişmiş teknolojimiz müşteri hizmetlerini her düzeyde destekler.

Dijital Teknolojiler Binaları Daha Duyarlı Hale Getiriyor

Bağlantılı Bina çözümlerimiz, daha yüksek konfor ve enerji verimliliği seviyelerine ulaşmak için binalarınızdan veri toplamanızı ve kullanmanızı sağlar. Tesisinizde her zaman bir tesis yöneticisi bulunmayabileceğinden, konfor yönetimini basitleştiren kullanıcı dostu araçlarımız bulunmaktadır. Trane’in uygulama tabanlı bina kontrol sistemleri, genel personelinizin birden fazla binada bile farklı alanlara ve odalara hizmet veren sistemleri yönetmesini kolaylaştırır.