Trane Doğal Isıtma Çözümleri

Eşi benzeri görülmemiş bir iklim değişikliğiyle karşı karşıya iken, hepimiz dünyamızı sürdürülebilir kılmak için nelerin mümkün olduğunu sorgulamalıyız. Toplum, daha cesur davranmamızı ve iklimimizi ve gezegenimizi olumlu yönde etkileyecek adımlar atmamızı talep ediyor. Trane, onlarca yıldır bina sahipleri ve tesis yöneticileriyle iş birliği yaparak karşılaştıkları zorlukları anlamaya ve binalarda kullanılmayan atık enerjinin yeniden kullanılması gibi heyecan verici fırsatları keşfetmeye çalışmaktadır. Şimdi, yeni teknolojilerden yararlanarak ve sektörümüzün düşünce tarzına meydan okuyarak, mümkün olanın sınırlarını zorlayarak, soğutma ve ısıtma ihtiyaçlarının olası her kombinasyonunu tam olarak karşılamak için doğa dostu İklimlendirme çözümleri tasarladık.

Mümkün olana meydan okuyun

Günümüzde Avrupa’daki çoğu binanın ısıtma için doğal gaz veya LPG kazanları kullandığını göz önünde bulundurarak, Trane olarak iklim değişikliğini ve karbon ayak izini azaltmaya yönelik katkımızın bir parçası olarak doğada bulunan yenilenebilir kaynakları kullanmaya kararlıyız.

Havada, göllerde ve nehirlerde olduğu gibi her yerde doğal ve yenilenebilir enerji kaynakları bulunmaktadır. Daha da iyisi, çoğu binada değerlendirilebilir atık enerji vardır ve Trane ısı pompası/çok borulu üniteler Ücretsiz Isıtma sağlamak için kullanılabilir.

Akıllı ve yenilikçi HVAC sistemlerimiz en son teknolojileri kullanır ve sürdürülebilirliği bir öncelik haline getirir – aksi takdirde atmosferde boşa gidecek olan enerjiyi geri kazanmanıza ve yeniden kullanmanıza olanak tanır.

Videoyu oynat
isitma2

Trane Tarafından Güçlendirildi – Doğa Tarafından Sürdürüldü

Enerji tasarruflu Trane ısıtma çözümlerinden oluşan geniş portföyümüz her türlü ihtiyacı karşılar:

– Isıtma veya soğutma (ısı pompaları)
– Soğutma sırasında ısıtma (ısı geri kazanımlı soğutucular)
– Soğutma veya ısıtma sırasında ısıtma (ısı geri kazanımlı ısı pompaları)
– Yukarıdaki herhangi bir kombinasyon (çok borulu üniteler)
– Ve soğutma ana ihtiyaç olmaya devam ettiğinde, güvenilir soğutma gruplarımız mükemmel İklimlendirme sistemi tasarımına entegre edilmek üzere her zaman yanınızdadır. Verimli Trane otomasyon kontrollerimiz sistemi denetler ve optimum çalışma için düzenler.