Optimum Alışveriş Koşulları İçin İklim Kontrolü

Mükemmel atmosferin yaratılması

Günümüzün rekabetçi perakende pazarında, görünüşte sonsuz alışveriş ve yemek seçenekleri, ayarlamanız gerekir için en uygun deneyimi sağlamak için kendinizi ayırın Müşteriler. Aynı zamanda, artan maliyetler ve ekonomik koşullar, tesis yöneticilerinin aşağıdaki yolları aramasına neden oluyor enerji harcamalarını ve operasyonel giderleri azaltmak – tüm bunları yaparken müşteri konforunu ve memnuniyetini ön planda. Entegre yaklaşımımız operasyonel maliyetlerden tasarruf sağlar, sürdürülebilirliği artırır ve binalarınızı yönetme işini basitleştirirken marka deneyiminizi geliştirmek ve korumak için dijital çözümler kullanır.

Kâr ve Bağlılık Oluşturmak

Markaları daha güçlü kılmak için sektör deneyimini, verimli ekipmanları, bağlantılı bina teknolojilerini ve kapsamlı enerji hizmetlerini bir araya getiriyoruz
ve daha kârlı:
– İdeal sıcaklık, nem ve CO²’yi korumak için ölçeklenebilir HVAC sistemi çözümleri
– Optimize Edilmiş HVAC Ekipmanı: Soğutulmuş hava ve su sistemleri, çatı üniteleri, klima santralleri, terminaller…
– Hassas kontrolü kolaylaştıran, mobil ve veri açısından zengin Bina Otomasyon Sistemleri
– İzleme ve kontrol sağlayan Trane Connected Services
Binanızı optimize etmek ve beklenmedik arıza sürelerini en aza indirmek için analitik
– Performansı optimize etmek ve sürdürülebilirliği artırmak için özelleştirilmiş yükseltme çözümleriyle Trane Building Advantage

Kolay ve Ekonomik Kontrol

Trane Tracer™ Concierge™ sistemi, mağaza sahiplerine tek bir arayüzden bireysel odaları yönetmek, HVAC ve aydınlatmayı basit ve akıllı bir şekilde çalıştırmak için kolay bir yol sağlar. Sonuç, daha düşük işletme maliyetleri ile iyileştirilmiş konfor ve performanstır. Tracer kontrol platformu tarafından desteklenen kanıtlanmış Trane bileşenlerinden oluşan bir paket sistem olarak Concierge sistemi, ek karmaşıklık olmadan bina otomasyonunun zengin özellikli işlevselliğini sağlar. Mağaza yöneticileri için sezgisel, yerel bir kullanıcı arayüzü günlük çalışmayı basitleştirir ve sistemde değişiklik yapmak için zaman kazandırır.

Bina Performansı ve Verimliliği

Tesis inşaatının, yükseltmelerin veya iyileştirmelerin erken planlama aşamalarında Trane ile birlikte çalışarak, kısa ve uzun vadede daha iyi finansal sonuçlar elde etmenize yardımcı olan hem ortam hem de proses soğutma süreçlerini entegre etmenize yardımcı olabiliriz. Enerji verimliliğimizin ve olağanüstü güvenilirliğimizin, birim başına maliyetleri azaltmanıza ve artan geliri artırmanıza yardımcı olan maliyet avantajlarını nasıl yarattığını önceden hesaplamanıza yardımcı olacağız.